Crewing › Wagenborg GmbH

Wagenborg GmbH

  • Gerstel, Hopstener Strasse 21, 48477 Hörstel, Germany
  • 49597-891-660
  • 0 / оценок: 1
 

Надійний і сучасний роботодавець для керівників вищої ланки і старших інженерів.
Якщо при працевлаштуванні для вас має значення:
• чітке дотримання домовленостей про умови праці та виплати заробітної плати;
• важливість вашого голосу при затвердженні графіка рейсів і відпусток;
• відсутність необхідності витрачати час на складні адміністративні процедури,
 

тоді вам, як керівнику вищої ланки або старшому інженеру, обов’язково варто познайомитися з транспортним підприємством Koninklijke Wagenborg.
 

Робота в Koninklijke Wagenborg дещо відрізняється від роботи у звичайній судноплавної компанії. На борту панує неформальна атмосфера. Звичайно, мова йде про те, що робота має виконуватися на високому рівні, тому ми висуваємо високі вимоги до результатів і якості роботи наших співробітників. Однак при цьому ми залишаємося однією великою сім’єю, де поважають думку кожного, і де залишається місце для приємного проведення часу та відпочинку.
 

Крім того, Wagenborg приділяє велику увагу кар’єрному зростанню на флоті. Допомагати своїм співробітникам постійно вдосконалюватись і підтримувати їх у кар’єрному зростанні – це безперечний факт для Wagenborg.
 

До того ж, працюючи у складі нашого міжнародного флоту, який налічує більше 170 кораблів, ви матимете у своєму розпорядженні сучасне обладнання та надійні системи.
Хочете отримати роботу в надійного та сучасного роботодавця? Зв’яжіться з нами і станьте керівником вищої ланки або старшим інженером компанії Koninklijke Wagenborg!

Not data
Use the service of sending your resume (CV/AF) in a variety of crewing companiesCV Sending seafarers Login Reviews